Refleksologia

Niobe Spa is proud to present some of the most islands most extensively trained therapists.

Refleksoterapia stóp

Refleksologia stóp to metoda leczniczego oraz profilaktycznego wpływania na organizm. Odpowiedni ucisk kciukami i palcami stóp pacjenta, pozwala na wykrycie negatywnych zmian w obrębie całego ciałai szybką, skuteczną reakcję, dzięki pobudzeniu do działania, odblokowaniu pokładów energii, poprawie krążenia krwi oraz usunięciu uciążliwych toksyn.

Jeżeli do gabinetu refleksologa trafi osoba całkowicie zdrowa, zabieg może być doskonałym działaniem profilaktycznym i relaksacyjnym. Refleksoterapia stóp pomaga w przywróceniu naturalnej równowagi w poszczególnych układach naszego organizmu i sił witalnych.

Refleksoterapia twarzy i głowy

Podobnie jak refleksologia stóp i dłoni, refleksologia twarzy i głowy, poza działaniem zbawiennie relaksującym, ma za zadanie doprowadzić organizm do wewnętrznej równowagi. Kojąco wpływa zwłaszcza na centralny układ nerwowy, więc jest rekomendowana w schorzeniach neurologicznych, leczeniu bezsenności, stresu
i przemęczenia czyli najpopularniejszych dolegliwości dzisiejszych czasów. Przy okazji regulując przepływ krwi, pomaga w wygładzeniu zmarszczek i poprawia wygląd twarzy.

Zabieg refleksologii twarzy i głowy rozluźnia, przynosi ulgę oraz uodparnia pacjenta na stres i wpływ negatywnych czynników. Refleksoterapia głowy wspomaga koncentrację, wpływa pozytywnie na zdolność zapamiętywania i wspomaga odporność na ciągły stres.

SYLWESTER SZYCHOWIAK
DYPLOMOWANY REFLEKSOLOG

Nazywam się Sylwester Szychowiak. Od lat różne uzdrawiające kuracje ciała ludzkiego były moją pasją. Czymś wyjątkowym stała się dla mnie refleksologia i postanowiłem zająć się nią „na poważnie”. W 2005 roku uzyskałem dyplom refleksologa w Polskim Instytucie Refleksologii. Otrzymałem go z rąk samej założycielki Instytutu – Wandy Bratko, która kształci kadry polskich specjalistów w tej dziedzinie, zgodnie z międzynarodowym programem i wieloletnią praktyką zawodową. Od tego czasu jestem gorącym zwolennikiem tej metody terapii.

Ewa Stasik
Ewa Stasik

Uluana © 2017-2020 Przy współpracy z IT-Heroes.