SYLWESTER SZYCHOWIAK

DYPLOMOWANY REFLEKSOLOG

Nazywam się Sylwester Szychowiak. Od lat różne uzdrawiające kuracje ciała ludzkiego były moją pasją. Czymś wyjątkowym stała się dla mnie refleksologia i postanowiłem zająć się nią „na poważnie”. W 2005 roku uzyskałem dyplom refleksologa w Polskim Instytucie Refleksologii. Otrzymałem go z rąk samej założycielki Instytutu – Wandy Bratko, która kształci kadry polskich specjalistów w tej dziedzinie, zgodnie z międzynarodowym programem i wieloletnią praktyką zawodową. Od tego czasu jestem gorącym zwolennikiem tej metody terapii.

Pomimo długiego doświadczenia, nadal każdego dnia zadziwia mnie pozytywny wpływ refleksologii na ludzki organizm. Także moi pacjenci przecierają oczy ze zdumienia, jak wiele potrafiła dla nich zdziałać. Refleksologia to moja pasja, niezwykła przygoda i sposób na życie. W swojej karierze byłem także masażystą, ale przekonałem się, że ta forma terapii posiada pewne ograniczenia. Refleksologia to proces, w którym poznaję tajniki ludzkiego ciała, zarówno poprzez uczestnictwo w rozmaitych warsztatach i seminariach w tej dziedzinie, jak i kontakt z pacjentami, z których każdy uczy mnie czegoś innego.

Zabiegi znajdują szerokie zastosowanie u osób w każdym wieku i z różnymi dolegliwościami. Refleksologia korzystnie wpływa na cały organizm, ale i na każdy układ naszego ciała z osobna. Można dzięki niej wyleczyć dolegliwości układów: kostnego, mięśniowego, hormonalnego, krwionośnego, limfatycznego, trawiennego, moczowego, rozrodczego, nerwowego, oddechowego czy narządów zmysłów.

Chroniczne bóle i napięcia, które są codziennym utrapieniem i uprzykrzają życie, refleksologia potrafi z powodzeniem zlikwidować, przynieść ulgę i przywrócić uśmiech na twarzy uwolnionego od bólu pacjenta, który w tej pracy jest dla mnie największą nagrodą.

Uluana © 2017-2020 Przy współpracy z IT-Heroes.