Refleksoterapia

O zabiegu na stopy

Refleksoterapia stóp

Refleksologia stóp to metoda leczniczego oraz profilaktycznego wpływania na organizm. Odpowiedni ucisk kciukami i palcami stóp pacjenta, pozwala na wykrycie negatywnych zmian w obrębie całego ciałai szybką, skuteczną reakcję, dzięki pobudzeniu do działania, odblokowaniu pokładów energii, poprawie krążenia krwi oraz usunięciu uciążliwych toksyn.

Jeżeli do gabinetu refleksologa trafi osoba całkowicie zdrowa, zabieg może być doskonałym działaniem profilaktycznym i relaksacyjnym. Refleksoterapia stóp pomaga w przywróceniu naturalnej równowagi w poszczególnych układach naszego organizmu i sił witalnych.
0
krokrozluźnianie stopy
0
krokpraca na receptorach
0
krokRelaksacyjny
0
szczęśliwych stópnaszych gości
O zabiegu na twarz i głowe

Refleksoterapia twarzy i głowy

Podobnie jak refleksologia stóp i dłoni, refleksologia twarzy i głowy, poza działaniem zbawiennie relaksującym, ma za zadanie doprowadzić organizm do wewnętrznej równowagi. Kojąco wpływa zwłaszcza na centralny układ nerwowy, więc jest rekomendowana w schorzeniach neurologicznych, leczeniu bezsenności, stresu
i przemęczenia czyli najpopularniejszych dolegliwości dzisiejszych czasów. Przy okazji regulując przepływ krwi, pomaga w wygładzeniu zmarszczek i poprawia wygląd twarzy.

Zabieg refleksologii twarzy i głowy rozluźnia, przynosi ulgę oraz uodparnia pacjenta na stres i wpływ negatywnych czynników. Refleksoterapia głowy wspomaga koncentrację, wpływa pozytywnie na zdolność zapamiętywania i wspomaga odporność na ciągły stres.
Oferta cenowa - Refleksologia

Wybierz interesujący Cię pakiet
i umów wizytę już teraz!

Pakiet Podstawowy
PLN 100 masaż
Refleksologia stóp
LUB
Refleksologia twarzy i głowy
Pakiet Podstawowy
PLN 130 masaż
Refleksologia stóp i rąk
O nas

Gabinet refleksologii Uluana specjalizuje się w refleksoterapii stóp, twarzy oraz głowy. Nie czekaj i umów wizytę już teraz. Pozwól sobie na odrobinę relaksu i odprężenia...

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 9:00 – 21:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Kontakt

ul. Piotra Ściegiennego 50
61-128 Poznań

Uluana© 2017 Strona korzysta z ciasteczek. Dowiedz się więcej.
Wykonanie oraz pozycjonowanie strony internetowej: Lemur Studio.