Ewa Duda
Magia Kobiecej Samoświadomości

Ewa Duda


Zwykształcenia marketingowiec, pedagog, dyplomowany coach, train the trainer, hr projekt manager. Połączenie coachingu z wieloletnim doświadczeniem biznesowym, z zamiłowaniem do psychologii oraz działań na rzecz innych to mieszanka iście inspirująca. Prowadzi coaching, szkolenia, warsztaty biznesowe oraz rozwoju osobistego. W swojej pracy stosuje RTZ, Podejście Skoncentrowane na Rozwiązaniach, EFT – Emotional Freedom Techniques. Społecznie zaangażowana w prace na rzecz Fundacji KTOTO-Zrozumieć Alzheimera, działania na rzecz wsparcia i rozwoju seniorów, w trakcie studiów z Psychogerontologii.

Magia Kobiecej Samoświadomości

  • Jeżeli myślisz, że utknęłaś w miejscu i wszystko dzieje wbrew Ciebie
  • Jeżeli zastanawiasz się kim jesteś i dokąd zmierzasz
  • Jeżeli masz marzenia ale nawet o nich nie myślisz, bo nie wierzysz w ich spełnienie
  • Jeżeli ciągle zadajesz sobie pytania i poszukujesz na nie odpowiedzi
  • Jeżeli schowałaś swoje emocje głęboko w sobie i nie słuchasz ich
  • Jeżeli potrzebujesz wewnętrznego wyciszenia, spokoju
  • Jeżeli poszukujesz swojej kobiecości
Ten warsztat jest dla Ciebie!

Podczas warsztatu dokonasz wglądu w siebie i poznasz swoje blokady. Świadomie dokonasz wglądu i analizy swoich doświadczeń. Zaopiekujesz się miejscem wymagającym uwagi, spotkasz się swoim „Ja” i pomożemy w pokochaniu siebie. Zobaczysz jaką moc mają myśli i co możesz z tym zrobić. Dostrzeżesz swoje zachowania i jak mogą wpłynąć na postrzeganie siebie i świata. Nauczysz się dostrzegać sygnały płynące z ciała. Wzmocnisz poczucie wartości.

W kolejnej przestrzeni dowiesz się, jak rozpoznać swoje emocje i wyrażać je na bieżąco tak, by budowały relacje, nawet jeśli Twoje uczucia są trudne i silne.

Poznasz co Ciebie blokuje a co wspiera. Poznasz metody uwalniania emocji. Poznasz swoją Moc i jak możesz zarządzać swoimi zasobami. Przyjrzymy się aspektom kobiecym w nas, odkryjemy magię kobiecej siły i wzmocnisz więź ze swoim ciałem.

Pokażemy czym jest wewnętrzna równowaga i jak korzystać ze swojej przestrzeni energetycznej. Poznasz sztukę uważnego życia i medytacji.

Pokochasz siebie. Nauczysz się troszczyć o siebie z życzliwością i wdzięcznością.

O nas

Gabinet refleksologii Uluana specjalizuje się w refleksoterapii stóp, twarzy oraz głowy. Nie czekaj i umów wizytę już teraz. Pozwól sobie na odrobinę relaksu i odprężenia...

Godziny otwarcia

Sesje umawiane indywidualne -
telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy.

Kontakt

ul. Piotra Ściegiennego 50
61-128 Poznań

Uluana© 2017 Strona korzysta z ciasteczek. Dowiedz się więcej.
Wykonanie oraz pozycjonowanie strony internetowej: Lemur Studio.